Budowa domów Wrocław

E-mail: biuro@domowa-budowa.pl

Ceny budowy domu

Bezpieczna cena usługi budowlanej
bez pośredników i dodatkowych kosztów.

Wyceniamy budowę domu z
materiałem w obniżonej stawce VAT.

Więcej
Kompleksowa budowa domu

Kompleksowa budowa domów
we Wrocławiu i okolicach.
Od prac projektowych po dach.
Budujemy bez pośredników z
świetnym i praktycznym doradztwem.

Więcej
Szybki kontakt

Wycenimy Państwu dom:
tel. 667 757 801
email: biuro@domowa-budowa.pl

Więcej

Usługi geodezyjne

Wykonujemy usługi geodezyjne w zakresie:

- wytyczenia zarysu budynku w terenie - wyznaczamy na działce wszystkie narożniki domu oraz tzw. reper (inaczej punkt wysokościowy albo punkt niwelacyjny), odpowiadający poziomowi "zero" domu.

- podziału nieruchomości - te usługi znajdują się w grupie najczęściej zlecanych prac geodezyjnych z zakresu regulacji stanów prawnych nieruchomości. Przy podziałach nieruchomości niezabudowanych (przeznaczonych pod zabudowę) oferujemy pełny zakres prac geodezyjnych, związanych z procesem inwestycyjnym.

- wznowienia punktów granicznych nieruchomości - prace tego typu wykonuje się w sytuacji, gdy granice nieruchomości zostały wcześniej ustalone, ale punkty graniczne zostały usunięte, zniszczone lub przesunięte. W przypadku, gdy stan prawny granic nie został określony, dokonujemy okazania w terenie granic nieruchomości (np. przed jej sprzedażą).

- sporządzenia dokumentacji do zmian w ewidencji gruntów – w przypadku, gdy występuje niezgodność danych zawartych w ewidencji gruntów z rzeczywistym stanem prawnym.

- wyrysy z ewidencji gruntów - wykonujemy mapy nieruchomości w postaci wyrysów z ewidencji gruntów stanowiące, w myśl przepisów, podstawę czynności prawnych takich jak wpisy do ksiąg wieczystych.

Wycena budowy domu
tel. kom. 667 757 801
e-mail: biuro@domowa-budowa.pl

© 2012 l Firma budowlana Wrocław i okolice l Mapa strony